mgr Tomasz Obiała
Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Nauczyciel języka angielskiego i realioznawstwa krajów angielskiego obszaru językowego w V LO  i Gimnazjum nr 46 w Szczecinie, wykładowca w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi szkolenia na uniwersytetach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Irlandii z zakresu kreatywności i nowych technologii w dydaktyce. Pomysłodawca organizacji Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich

Damian Kolenda
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Uczeń klasy o profilu biologiczno-chemicznym w V LO w Szczecinie oraz absolwent utworzonego przy nim gimnazjum. Entuzjasta politologii oraz bieżących wydarzeń, interesujący się ideą samorządności. Uczestnik wszystkich dotychczasowych edycji Xu, przy tegorocznej odpowiada za koordynację działań organizacyjnych i kontakt z uczestnikami.

Jan Przymus
Skarbnik Samorządu Uczniowskiego

Uczeń klasy o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym w V LO w Szczecinie, także absolwent utworzonego przy nim gimnazjum. Interesuje się technologią, mediami oraz polityką. Miłośnik podróżowania i kawy. Uczestnik 2. edycji Xu, przy 3. edycji odpowiedzialny za sprawy finansowe i organizacyjne. W Samorządzie Uczniowskim V LO pełni funkcję skarbnika.

Jakub Snop
Sekretarz Samorządu Uczniowskiego

Uczeń drugiej klasy o profilu matematyczno-geograficznym w V LO w Szczecinie. Pasjonat nowych technologii oraz marketingu, zapalony fotograf i filmowiec. Przy Xu odpowiedzialny jest za koordynację działań promocyjno-wizerunkowych. Na co dzień sprawuje funkcje sekretarza Rady Samorządu Uczniowskiego.

Krzysztof Drzazga
Zastępca Przewodniczącego SU

Uczeń klasy o profilu matematyczno-fizyczno-językowym w V LO w Szczecinie. Pasjonat rysunku, handlu, oraz rozwoju osobistego. Team Leader zwycięskiej drużyny podczas 2. edycji Xu, w tym roku odpowiedzialny za organizację kolejnej edycji.

Zuzanna Stasiak
Organizator Xu 2k18

Uczennica klasy matematyczno-dwujęzycznej w Gimnazjum nr 46 w Szczecinie. Entuzjastka szerokopojętej ochrony środowiska, interesująca się również kulturą i świadomym stylem życia. Od tego roku członkini Teamu Xu.

Facebook
Oktawia Makuch
Organizator Xu 2k18

Uczennica klasy matematyczno-dwujęzycznej w gimnazjum nr 46 w Szczecinie. Pasjonatka muzyki i kompozycji własnych utworów interesująca się biologią oraz sztuką. Dołączyła do Teamu Xu w tym roku.

Facebook
Filip Przybylski
Organizator Xu 2k18

Uczeń klasy 3 gimnazjum o profilu matematyczno-dwujęzycznym. Interesuje się rozwojem biznesu, motoryzacją oraz technologią. Poza tym pasjonat sportu, głównie piłki nożnej. Nowy członek Teamu Xu 2018.

Facebook
Aleksandra Krzysik
Organizator Xu 2k18

Uczennica klasy matematyczno-dwujęzycznej w Gimnazjum nr 46 w Szczecinie. Zakręcona na punkcie dobrej, roślinnej kuchni, uwielbia również podróże i stawia pierwsze kroki w kierunku filologii.

Michał Dobrowolski
Główny twórca miejskiej gry terenowej

Uczeń drugiej klasy o profilu matematyczno-fizyczno-językowym VLO w Szczecinie. Pasjonat żeglarstwa, książek i sportu. Tegoroczna edycja to jego debiut w roli członka Teamu Xu.

Facebook