PRACA ZESPOŁOWA CZYNI CUDA!

 

Co dwie głowy to nie jedna. Razy 10.

 

 

Podczas konferencji, oprócz wykładów, warsztatów, gier i wielu innych interesujących zajęć, czeka Was zadanie, które ma szansę zrewolucjonizować funkcjonowanie samorządów uczniowskich  w Polsce. Uczestnicy podzieleni na 10 drużyn, będą musieli stworzyć kompleksowe rozwiązanie konkretnego problemu, z zakresu działalności samorządowej. Każdego dnia, drużyny dostaną odpowiednią ilość czasu, aby kreatywnie podejść do zagadnienia i ostatecznie, trzeciego dnia konferencji, zaprezentować swój autorski pomysł. Wierzymy, że umiejętność współpracy i porozumiewania się w grupie jest bezcenna na dzisiejszym rynku pracy, a doświadczenia wyniesione z konferencji będzie wspominać jeszcze długo po jej zakończeniu!

Każda drużyna otrzyma swojego Team Leadera, który czuwać będzie nad nią podczas konferencji oraz zajmie się moderowaniem prac grupy. W razie jakichkolwiek pytań, problemów, możecie zawsze się do niego zgłosić. To ludzie dobrani specjalnie, aby wszyscy uczestnicy Xu czuli się jak u siebie.

Ostatniego dnia konferencji, podczas debaty na Sali Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, w drodze głosowania, wybrana zostanie najciekawsza propozycja, a drużyna autorska, otrzyma nagrody rzeczowe. Niech żyje innowacja!Nie zwlekaj i zarejestruj już dziś swoją ekipę na Xu 2018!